Як допомогти дитині бути здоровою

Вчені довели, що здоров"я людини лише на 7-9% залежить від стану охорони здоров"я в країні, а більше ніж на 50% - від способу її життя, який впливає на фізичний та духовний стан, моральні, вольові якості.

Вчіть свою дитину:

1. Прокидатися кожен день о тій самій годині. Дотримуватись режиму дня.

2. Загартовувати свій організм, починаючи день з ранкової гімнастики.

3. Умиватись холодною водою з милом.

4. Чистити зранку зуби.

5. Чисті руки, помиті овочі та фрукти допоможуть дитині уникнути шлункових хвороб.

6. Більше рухатися, перебувати на свіжому повітрі.

7. Берегти очі: не дивитись довго телевізор, не роздивлятись малюнки лежачи, робити зарядку для очей.

8. Щгоб горло було здоровим - дихати носом, особливо взимку та восени.

9. Користуватися гребінцем, носовичком.

10. Правильно сидіти за столом - не горбитися, ноги ставити на підлогу.

11. Вчасно лягати спати. Під час сну організм відпочиває, міцніє, росте.

12. Добре ставитися до всіх і до всього, робити добрі справи - це теж здоров"я дитини.

Створюйте у сім"ї спокійну психологічну атмосферу, приділяйте більше часу для спілкування з дітьми.

Оскільки дитина діє за прикладом оточуючих людей, то дорослі в першу чергу повинні самі дотримуватись цих рекомендацій.