Правила прийому

Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу

1.З метою раціонального формування груп, недопущення перевищення норми наповнюваності груп всі заяви батьків про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу подавати в управління освіти на ім"я міського голови з подальшим розглядом на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Батькам необхідно мати паспорт.

2. Згідно рішення виконавчого комітету у визначений заклад батьки надають слідуючі документи:

1) медичний зошит дитини з проходженням всіх спеціалістів та

виписаними із медичної карти профілактичними щепленнями;

2) ксерокопію свідоцтва про народження дитини;

3) при наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

Шановні батьки !

Якщо Ви обрали наш заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму на сайті

dnz6.zakosvita.com.ua

Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов"язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. При успішній реєстрації заявці встановлюється статус "Зареєстровано в черзі", дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

Згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України "Про дошкільну освіту" "....дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти....". Тому рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року № 61 "Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році" затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку.

Зокрема за ДНЗ № 6 закріплені слідуючі вулиці:                                    В"ятська (Іоанна Павла ІІ), Єрмака (Г.Коструба), Лаборця, Луначарського (А.Шепи), Некрасова, Підгорянська, Спартака, Стара,Щаслива (Слов"янська)