Сторінка фізінструктора

Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він улюблеле заняття кожного

(В.Сухомлинський)

Мета фізичного виховання дітей дошкільного віку - зміцнення здоров"я, правильний фізичний розвиток, виховання навичок здорового способу життя.

Основними завданнями з фізичного виховання дітей є:

охорона, збереження та зміцнення здоров"я дітей;
формування життєво необхідних рухових умінь і навичок дитини відповідно з її індивідуальними особливостями, розвиток фізичних якостей;
створення умов для реалізації  потреби дітей в руховій активності;
виховання потреби в здоровому способі життя;
забезпечення фізичного і психічного благополуччя і здоров"я.

За організацію фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми відповідає інструктор з фізичної культури - Козик Людмила Іллівна.

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільного віку в ДНЗ забезпечується проведення фізкультурно - оздоровчої роботи (ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартовувальні процедури), організація рухової активності у повсякденному житті (рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного закладу, фізкультурні свята і розваги, самостійна рухова діяльність, дні здоров"я, індивідуальна робота з фізичного виховання), проведення занять з фізичної культури, які розглядаються як цілеспрямована та унормована форма організованої навчально - пізнавальної діяльності, що має на меті оптимізацію рухового режиму, формування та закріплення рухових умінь та навичок.

Уся навчально - виховна робота з фізичного виховання дітей у закладі  здійснюється з урахуванням віку, стану здоров"я, самопочуття, рівня фізичного та психічного розвитку і підготовленості дітей.